Wygrana z Sobniowem 3-2

W sobotę 21 października trampkarze rozegrali ostatnie spotkanie wyjazdowe z Sobniowem. Przeciwnicy postawili twarde warunki i po 20 minutach prowadzili 2-0. Bramkę kontaktową jeszcze przed przerwą strzelił w zamieszaniu podbramkowym Sebastian Baran i do szatni schodziliśmy z wynikiem 1-2. Po przerwie dołożyliśmy kolejne dwie bramki i mecz zakończył się naszym zwycięstwem 3-2. Kolejny raz drużyna pokazała charakter nie załamując się po początkowych niepowodzeniach. Często strzelamy bramki w końcówkach meczy co świadczy o dobrym przygotowaniu kondycyjnym naszej drużyny. Przed nami ostatni mecz tej rundy z Burzą Rogi. Po meczu odbędzie się zakończenie sezonu. Zapraszamy do kibicowania wszystkich trenujących w naszej szkółce. Strzelcy bramek:

Baran Sebastian  -  2

Majka Radek  -  1

Przed ostatnią rundą jesteśmy liderem i nie powinniśmy zgubić punktów w ostatnim meczu.