Wygrana z Naftą Jedlicze

W środę 11 października nasi mlodzicy rozegrali zaległe spotkanie z Naftą Jedlicze. Mecz przebiegał podobnie jak niedawne spotkanie Polski z Czarnogórą. Wydawało się, że jesteśmy murowanym faworytem do zwycięstwa i przeciwnicy nie mogą nam zagrozić. Tak było do połowy drugiej częsci meczu gdy prowadziliśmy 5-2. Od tego momentu w naszą grę wkradła się brak pewności siebie. Akcje tworzone są nieco chaotycznie i mimo optycznej przewagi brak wykończenia sytuacji. Przeciwnik natomiast wykorzystał nasze błędy indywidualne i każda ich akcja była przeważnie kończona celnym strzałem, czego zabrakło u nas. Niestety rozpręrzenie w szykach obronnych spowodowało, że w krótkim czasie straciliśmy dwie bramki i do końca spotkania zwycięstwo było zagrożone. Tym razem wygraliśmy 5-4. Tak jak i reprezentacja Polski w eliminacjach do Mistrzostw Świata strzelamy dużo bramek ale również dużo tracimy. Musimy popracować nad koncentracją w grze obronnej. Strzelcy bramek:

Gołąb Konrad  -  2

Tomasik Szczepan  -  2