Wielka Majówka w Nienaszowie

W niedzielę 13 maja w Nienaszowie odbył się festiwal piłkarski roczników 2009/10 i 2011 pod nazwą "Wielka Majówka". Wszyscy grali mecze każdy z każdym bez klasyfikacji końcowej. Festiwal odbył się w miłej i przyjaznej atmosferze. Obyło się bez kontuzji i bez żółtych i czerwonych kartek. Wszystkie dzieci otrzymały poczęstunek w postaci rogalika. Każdy mógł wypić kawę czy herbatę i zjeść pyszne ciasta przy szwedzkim stole przygotowanym przez rodziców dzieci występujących w turnieju. Pod altanką znajdował się również grill gdzie rodzice mogli kupić kiełbaskę czy napoje. Po zakończeniu zmagań piłkarskich wszyscy uczestnicy otrzymali medale a drużyny jednakowe dyplomy i puchary. Dziękuję wszystkim rodzicom, którzy przygotowali szwedzki stół lub w inny sposób przyczynili się do organizacji festiwalu.

W turnieju wystąpili:

Grupa starsza - boisko 45 x 28m, bramki 5x2m.:

Bardomed Krosno - 2 drużyny

UKS Tempo - 2 drużyny

UKS 6 Jasło

Grupa młodsza - boisko 40 x 20 m, bramki 3x1,55m.:

Bardomed Krosno - 2 drużyny

UKS Tempo - 2 drużyny