Ważne dla rodziców! Rejestracja zawodnika w systemie PZPN

W związku z wprowadzonym przez Polski Związek Piłki Nożnej procesem certyfikacji szkółek i akademii piłkarskich, prosimy o rejestrację zawodników UKS Tempo Nienaszów na stronie PZPN: www.laczynaspilka.pl. Zgłaszamy tylko orlików - rocznik 2009 i 2010 oraz dziewczynki, które chcą grać w orlikach (rocznik 2007 i młodsze). Zgłoszenie to jest niezbędne do złożenia wniosku o przyznanie naszemu klubowi odpowiedniego certyfikatu. Bardzo prosimy o dokonanie jak najszybszej rejestracji (do końca lipca) aby zdążyć do rozgrywek ligowych które w przypadku zgłoszenia dużej liczby drużyn mogą się rozpocząć już w sierpniu! Instrukcja postępowania znajduje się poniżej. Przypominamy że orliki zgłoszone do ligi nie będą już płacić zadnych składek i otrzymają stroje piłkarskie.

Rejestracja zawodnika do szkółki UKS Tempo Nienaszów na portalu www.laczynaspilka.pl

1.  Zarejestruj się na portalu : https://www.laczynaspilka.pl/
    1. Rejestrujemy się jako rodzic

 kliknij zaloguj (następnie kliknij zarejestruj)

 po zarejestrowaniu się jako rodzic ponownie klikamy zaloguj (logowanie jako rodzic)

 Kliknij zakładkę MOJE PROFILE

 wejdź w zakładkę DLA ZAWODNIKA

 wejdź w zakładkę PROFILE POWIĄZANE DZIECI > UTWÓRZ NOWY PROFIL

 zarejestruj dziecko jako zawodnika

 postępuj zgodnie z instrukcją rejestracji wypełniając wszystkie obowiązkowe dane łącznie ze zdjęciem (dowolne zdjęcie)

 po zarejestrowaniu zawodnika kliknij ZŁÓŻ WNIOSEK O POTWIERDZENIE W SZKÓŁCE > NOWY WNIOSEK

 wybierz województwo podkarpackie>Nienaszów>UKS Tempo

Dziękuję za rejestrację zawodnika

W przypadku problemów z rejestracją zawodnika proszę o kontakt tel.  606308690 - Sterkowicz Bogusław lub  501557789 - Marcin Król – PZPN Rzeszów                                                                                                                    Szczegółowa instrukcja znajduję się również na stronie www.podkarpackizpn.pl  - czerwony baner jak zarejestrować zawodnika w klubie nieligowym.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i rejestrację piłkarza!

Program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek. Przyznanie danemu podmiotowi Certyfikatu PZPN na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek będących dla dzieci sprawdzonym miejscem do rozwijania swoich piłkarskich umiejętności. Dzięki Programowi Certyfikacji Szkółek, rodzice i dzieci grające w piłkę nożną uzyskują pewność, że certyfikowana szkółka piłkarska spełnia standardy szkoleniowe, jest bezpieczna, a jej kadra ma kwalifikacje niezbędne do tego, aby szkolić zawodników. W ramach Programu Certyfikacji szkółki otrzymają od Polskiego Związku Piłki Nożnej możliwość bezpłatnego korzystania z systemów informatycznych do zarządzania procesami szkoleniowymi oraz administracją szkółki. Wysokie standardy przyjęte w Programie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich gwarantują, iż szkółka piłkarska, która otrzyma certyfikat PZPN, prezentuje odpowiedni poziom szkolenia weryfikowany przez Polski Związek Piłki Nożnej.