VI kolejka rundy wiosennej

Ze zmiennym szczęściem zagrały dwie nasze drużyny w lidze OZPN Krosno. W sobotę 19 maja trampkarze udali się na wyjazdowe spotkanie z Orłem Pustyny.  Szybko stracone bramki przy ewidentnych błędach naszego rezerwowego bramkarza podcinają nam skrzydła i gra nie układała się po naszej myśli. Po przerwie Dominik Romanek strzela bramkę z rzutu karnego. Niestety przeciwnicy dokładaję jeszcze dwie bramki i całe spotkanie przegrywamy 1-5. Spadamy na drugie miejsce w lidze. Za tydzień podejmujemy u siebie obecnego lidera ULKS Blizne. Będzie to mecz o pierwsze miejsce w lidze. Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków naszej drużyny na godzinę 11 w sobotę na stadion w Nienaszowie.

Poz              Zespół                    M       Z     R      P       Gole       +/-       Pkt

1 • ULKS Blizne                            16     13     1      2      98--21      77        40

2 • UKS Tempo Nienaszów        16     12     2      2      84--34      50        38

3 • Orzeł Pustyny                        16       9     1      6       78--35     43         28

4 • OKS Sobniów Jasło              16       7     2      7       58--32     26         23

5 • Burza Rogi                             16       3     0     13     37--108    -71          9

6 • Górnik Strachocina              16       0     0     16     17--139   -122         0

Gajoski Michał - 1

We wtorek młodzicy rozegrali przełożone z piątku spotkanie ze Standartem Święcany. Szybko strzelone bramki ułożyły spotkanie. Trenerka dała pograć dłużej wszystkim rezerwowym zawodnikom. Po dokonanych zmianach gra się wyrównała a w drugiej połowie przeciwnicy strzelili nam nawet bramkę. Po zmianach powrotnych nasza drużyna zdecydowanie przeważała i strzelała kolejne bramki. Ostatecznie spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem 7-1. Strzelcy bramek: