V miejsce rocznika 2009 w Jaśle.

W sobotę 3 czerwca rocznik 2009 brał udział w silnie obsadzonym turnieju pod patronem Romana Koseckiego w Jaśle. W turnieju wystąpiło 12 drużyn podzielonych na dwie grupy. My graliśmy w grupie A z Beniaminkiem Krosno 1-2, UKS 6 Jasło II 4-1, Orzełkami Brzozów 0-1, AP Sanok 0-0 i GOAL Nowy Sącz 3-2. W następnych meczach pokonaliśmy Dunajec Nowy Sącz 1-0 i Bardomed Krosno 4-1. Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Glinik Gorlice

2. UKS 6 Jasło

3. Beniaminek Krosno

4. Orzełki Brzozów

5. UKS "TEMPO" Nienaszów

6. Bardomed Krosno

7. Dunajec Nowy Sącz

8. AP Sanok

9. AP GOAL Nowy Sącz

10. AP Jasło

11. FK Svidnik

12. UKS 6 Jasło II

Był to turniej w którym toczyliśmy wyrównane pojedynki z bardzo wymagającymi przeciwnikami. Niekiedy brak szczęścia czy pojedynczy błąd decydował o wyniku spotkania. Był to pierwszy turniej w którym mieliśmy do dyspozycji aż 12 zawodników. Rozkręcaliśmy się z meczu na mecz i najlepsze spotkania rozegraliśmy na zakończenie turnieju. Na pochwały zasługuje cały zespół ale szczególnie chciałbym wyróżnić Igora Frette - najlepszego strzelca naszej drużyny oraz podporę naszej defenzywy Adriana Sudykę, który zdobył statuetkę dla wyróżniającego się zawodnika. Dziękuję rodzicom za liczne przybycie na turniej i dopingowanie swoim pociechom. Już 25 czerwca na naszym stadionie gościć będziemy między innymi pierwszą trójkę tego turnieju.

W turnieju wystąpili: Palcar Filip, Leśniak Szymon, Sajdak Hubert, Sudyka Adrian, Żrebiec Konrad, Kiełtyka Zosia, Frette Igor, Dziadosz Filip, Łajdanowicz Kuba, Wrona Bartosz, Marszał Kinga i Leśniak Olaf.