Turnieje rocznika 2004 i 2007

25 lutego dwie drużyny naszej szkółki brały udział w mocno obsadzonych turniejach halowych. Rocznik 2004 i młodsi reprezentował nas w Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Młodzieżowej Rady Miejskiej Jasła, który odbył się w Hali MOSiR W Jaśle. Rocznik 2007 brał udział w pierwszym zagranicznym turnieju w Bardejovie, gdzie za przeciwników miał 7 drużyn słowackich i 2 polskie. Obie nasze drużyny pokazały się z dobrej strony. Niezłe wyszkolenie techniczne, waleczność i zaangażowanie pozwoliły im na zajęcie wysokich miejsc w tych turniejach.

ROCZNIK 2004 w grupie grał z Aktiv Pro Rymanów 2-0, AP Jasło 1-7. Koniczynką Krosno 2-1 i Orzełkiem Bażanówka 4-0. W rozgrywkach grupowych zajęliśmy drugie miejsce i w półfinale spotkaliśmy się z Beniaminkiem Krosno. Po walce przegrywamy 1-2 tracąc bramkę w ostatniej minucie meczu. Pozostał nam mecz o trzecie miejsce, w którym pokonujemy drugą drużynę AP Jasło 4-2. Odbieramy puchar i medale za trzecie miejsce a Miłosz Gierlasiński po dogrywce w rzutach karnych zdobywa tytuł króla strzelców. W turnieju wystąpili: Gierlasiński Miłosz, Romanek Dominik, Naparło Tomasz, Palcar Bartosz, Gryziec Wiktor, Majka Kacper, Piwowar Wiktor, Suski Adam, Tomasik Szczepan, Gołąb Konrad.

ROCZNIK 2007

TEMPO - PATRIZAN - 1-2 PIWOWAR H

W 2 minucie pierwszego spotkania w zamieszaniu pod naszą bramką, piłka tuż przy słupku, obok rąk naszego bramkarza przetoczyła się do bramki. Nasi zawodnicy ruszyli do odrabiania straty i po kilku szybkich akcjach w 6 minucie odrobili stratę. Skrzydłowy Hubert P przyjął odbitą piłkę i mocnym strzałem pokonał bramkarza Partizanu. Niestety po strzelonej bramce, oddaliśmy środek pola przeciwnikowi, który coraz śmielej atakował naszą bramkę. W 11 minucie nasi obrońcy nie upilnowali napastnika Partizanu, który po mocnym strzale z pola karnego umieścił futbolówkę w siatce.

TEMPO - MSK TESLA - 2-0 MAJKA R
W drugim meczu nasi zawodnicy zagrali futbol bardziej ofensywny. Nasi obrońcy rozbijali ataki skrzydłowych przeciwnika i grając wysokim presingiem zmuszali zawodników MSK Tesli do błędów. Po takim błędzie Radek M mocnym strzałem umieścił piłkę w bramce Tesli. W 12 minucie akcję po prawej stronie znów rozpoczął Radek M, który po minięciu dwóch zawodników umieścił piłkę w bramce. 2-0 i dobry nastrój znów wrócił do drużyny.
TEMPO - CVT HANUSCOWCE - 0-0
Trzeci mecz rozpoczęliśmy śmiałymi atakami, lecz za każdym razem obrońcy CVT szczęśliwie wybijali piłkę. Strzały Radka M i Kacpra Ż bronił dobrze dysponowany bramkarz gospodarzy. Ataki przeciwników były również neutralizowane przez naszych obrońców. Jeszcze w 10 i 12 minucie nasi skrzydłowi mieli okazję do strzelenia bramki ale oddane strzały były niecelne. Mecz zakończył się 0-0.
TEMPO - FAMT PRESOV - 2-1 MAJKA R, ŻEBRANOWICZ K
W ostatnim meczu grupowym w walce o 3 punkty i drugie miejsce w grupie, nasi zawodnicy znów zagrali ofensywnie i co najbardziej cieszy skutecznie. W tym meczu już w 1 minucie w zamieszaniu w polu karnym PRESOWA, piłkę przechwycił Radek M. i mocnym strzałem posłał piłkę do siatki przeciwnika. Nasi zawodnicy zdominowali środek pola i po kilku minutach Kacper Ż. po otrzymaniu piłki mocnym uderzeniem pokonał bramkarza Presowa. W końcówce meczu naszym zawodnikom brakło trochę sił i zawodnicy Presowa zdołali strzelić honorową bramkę. Zdobyliśmy 7 puntów wraz z drużyną CVT, ale ponieważ straciliśmy o jedną bramkę więcej to drużyna ze Słowacji miała prawo grać o trzecie miejsce. Nam pozostała walka o 5 miejsce z TJ Dynamo.
GRUPA A
1 M-SCE - 10PKT - PATRIZAN
2 M-SCE - 7PKT - CVT HANUSCOWCE
3 M-SCE - 7PKT - TEMPO
4 M-SCE - 4PKT - FAMT PRESOV
5 M-SCE - 0PKT - MSK TESLA
Mecz o 5 MIEJSCE
TEMPO - TJ DYNAMO PRIBOVCE 1-2 MAJKA R
Mecz rozpoczął się od ataków Dynama, który szybkimi i dokładnymi podaniami starał się zagrażać naszej bramce. Jednak to my zdobyliśmy pierwszą bramkę. Po wyprowadzeniu szybkiego kontrataku, nasz najskuteczniejszy snajper Radek M umieścił piłkę w bramce przeciwnika. Niestety kolejne minuty sprawiły, że inicjatywę przejęli zawodnicy Dynama, którzy w 8 minucie zdobyli wyrównującą bramkę. W 12 minucie po szybkim kontrataku stało się to co najgorsze, zawodnicy Dynama po przejęciu piłki ograli naszych obrońców i pięknym strzałem pod poprzeczkę pokonali naszego bramkarza.
Trener Bogusław Hućko składa podziękowania dla piłkarzy za ambicję i walkę na boisku oraz rodzicom za transport, opiekę i mocny doping dla drużyny.