Turniej rocznika 2011 w Dukli

W pierwszym meczu, który byl pelen walki przegrywamy bo bramce z wolnego z za pola karnego 1-0 z druzyna z Beska. Nastepne spotkanie to pelna dominacja ze strony Rymanowa w ktorym strzelaja nam 4 bramki i mecz konczy sie porazka 4-0. W trzecim naszym meczu spotykamy się z Kotwicą Korczyna. Po zacietym spotkaniu, przegrywając 2-0 strzelamy bramke kontaktową. W koncowce spotkania po wyprowadzeniu szybkiego kontraataku nie strzelamy 100% sytuacji czym mecz kończy się wynikiem 1-2. Przedostatnie nasze spotkanie to mecz z druzyna MOSiRu Dukla I. Stworzylismy kilka dogodnych sytuacji jednak druzyna Dukli strzelajac 2 szybkie bramki mogla pozwolic sobie na defensywe i kontraataki. W koncowce meczu jeden z nich zamienili na bramke i przegrywamy 3-0. W ostatnim naszym meczu na turnieju zagralismy z gospodarzem, z drugą druzyna Dukli. Po bramkach Kamila Rogowskiego i Elizy Ladzinskiej wygrywamy spotkanie 4:0. W turnieju zagrali Szot Pawel, Maksymilian Ladzinski, Bogacz Jacek, Firlit Jakub, Eliza Ladzinska i Kamil Rogowski.

Trener Gabriel Gierlasiński