Turniej rocznika 2010 w Uściu Gorlickim.

W sobotę 8 czerwca udaliśmy się na turniej rocznika 2010 w Uściu Gorlickim.

Graliśmy na trawie 6+1 (5 meczy po 20 minut). Nasza drużyna dzielnie walczyła w bardzo dobrze zorganizowanym turnieju  o nazwie TORPIE CUP. W turnieju pojawiło się osiem drużyn podzielonych na dwie grupy.  W grupie gramy z drużynami:  Aserekteam Gorlice 3-3, Beskidzka Ropa 9-0 i Beskidzka AP 2011 5-1. Po rozgrywkach grupowych w turnieju była przerwa na obiad. Wszyscy uczestnicy turnieju zjedli schabowego w pobliskiej restauracji.W kolejnym meczu spotkaliśmy się z Czarnowią Czarna. Był to mecz niewykorzystanych sytuacji. Piłka po naszych akcjach nie chciała wpadać do bramki przeciwnika tylko zatrzymywała się na poprzeczce, słupku lub padała łupem najlepszego bramkarza turnieju. Mecz przegrywamy 1-2 chociaż w końcówce powinniśmy mieć rzut karny po złapaniu piłki przez obrońcę Czarnowi. Nie wiadomo dlaczego sędzia zamiast odgwizdać rzut karny odgwizdał koniec meczu. W ostatnim meczu przegrywamy z najlepszą drużyną tego dnia Beskidzką AP 0-4. Na zakończenie wszyscy otrzymali medale, a trzy najlepsze drużyny puchary i statuetki oraz nagrody w postaci sprzętu sportowego. Kuba Bilski otrzymał nagrodę dla najlepszego strzelca turnieju. Na turnieju wystąpili Grzegorz Szwast, Eliza Ladzińska, Kuba Łajdanowicz, Wiktor Gierlasiński, Kuba Bilski, Igor Spyrka, Szymon Ziomek, Jurek Augustyn i Filip Korzeń.