Turniej rocznika 2005 w Odrzykoniu.

Turniej rocznika 2005 i młodsi odbył się 20 maja w Odrzykoniu. Świetna gra chłopaków, w grupie pierwszy mecz z GAP Frysztak 6-0, drugi z GKS ZAMCZYSKO Odrzykoń 2 14-0, trzeci z OLYMPIC 2014 Zręcin 7-1. Wychodzimy z pierwszego miejsca. Finał z KOTWICĄ Korczyna - tracimy bramkę w pierwszej minucie z rzutu wolnego w trzeciej znowu również z rzutu wolnego troche podłamało to chłopaków przed koncem pierwszej połowy strzelamy gola kontaktowego. Druga połowa wyrównana kilka akcji jednak brakowało celnego strzału w ostatniej minucie Korczyna strzela na 3-1. W całym turnieju strzelamy 28 bramek tracąc tylko 4. Rafał Laskoś królem strzelców (9 bramek). Zajmujemy drugie miejsce po bardzo dobrej grze całego zespołu. W finale zabrakło sił Korczyna miała kilku rezerwowych robili często zmiany. Na turnieju wystąpili: Misiołek Tomasz,Suski Adam, Leśniak Szymon, Czupa Filip, Laskoś Rafał, Laskoś Kacper, Tomasik Szczepan i Brągiel Adrian.