Rocznik 2009 wystąpi na turnieju w Bardejovie.

Już 20 i 21 maja nasza drużyna U-8 z rocznika 2009 wystąpi w mocno obsadzonym turnieju w Bardejovie. Jest to dwudniowe święto dziecięcego futbolu dla roczników 2007, 2008, 2009 i 2010. W turnieju tym w każdej kategorii wiekowej wystartuje 15 drużyn z Węgier, Ukrainy, Polski i Słowacji. Nasz zespół w grupie będzie się mierzył z drużynami: CFT Partizan Bardejov, FA Benecol Kosice. CFT Humenne i MFK Vranov n./Toplou. Rozgrywki grupowe odbędą się w sobotę po południu. Wyjazd zawodników o godzinie 13,00. Ostatni mecz kończymy o 19,30. Przewidywany powrót około 21,00. W niedzielę odbędą się dalsze rozgrywki. Wyjazd o godzinie 7,00. Kadra na turniej: Palcar Filip, Leśniak Szymon, Sajdak Hubert, Sudyka Adrian, Żrebiec Konrad, Łajdanowicz Kuba, Frette Igor, Wrona Bartosz oraz gościnnie z UKS 6 Jasło Szyndak Jakub i Swiątek Karol. Składka po 40 zł. od osoby. Stroje ciemno zielone z turnieju o puchar Tymbarku. Prosimy zabrać ze sobą dowody osobiste lub paszporty oraz napoje, kanapki i czapki przeciwsłoneczne.