III miejsce rocznika 2009 w Dukli

Rano 29 czerwca udaliśmy się na turniej rocznika 2009 do Dukli. W turnieju wystąpilo 8 drużyn, które na dwóch boiskach rozegrały mecze systemem każdy z każdym. W całym turnieju wygraliśmy cztery mecze, zremisowaliśmy dwa i przegraliśmy tylko jeden mecz. Pierwsze trzy miejsca zajęli: FK Svidnik, UKS 6 Jasło i UKS Tempo Nienaszów. Mimo braku Szymona Leśniaka rozegraliśmy dobry turniej remisując z 6 Jasło i przegrywając tylko ze zwycięscą turnieju. Najlepszym naszym zawodnikiem został Bartosz Wrona, który niedawno dołączył do pierwszej drużyny i już zdibywa pierwsze nagrody indywidualne. W turnieju wystąpili: Palcar Filip, Sajdak Hubert, Sudyka Adrian, Żrebiec Konrad, Łajdanowicz Kuba, Wrona Bartosz, Kiełtyka Zosia, Marszał Kinga, Dziadosz Filip.