Charytatywny turniej "Pomagamy Wiktorii"

W niedzielę 16 czerwca przy Szkole Podstawowej W Nienaszowie odbył się festyn charytatywny "Pomagamy Wiktorii".

Cały dochód z festynu przeznaczony został na rehabilitację chorej na raka naszej uczennicy Wiktorii Mikosz.

Pierwszym punktem festynu był turniej szkół podstawowych klas IV w którym brały udział reprezentacje siedmiu szkół z terenu gminy Nowy Żmigród i gmin ościennych. Turniej odbył się systemem każdy z każdym. Rozegrano 21 meczy w których padło 112 bramek. W turnieju brało udział bardzo dużo dzieci trenujących obecnie lub w przeszłości w naszym UKS-ie. Nie zabrakło składnych akcji i spektakularnych popisów indywidualnych. Najlepszym zgraniem i wyszkoleniem technicznym wykazali się chłopcy i dziewczynki z Nienaszowa oraz z Draganowej. Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Nienaszów I        -  15 pkt.

2. Draganowa         -  12 pkt.

3. Nienaszów II       -  11 pkt.

4. Łęki Dukielskie   -  10 pkt.

5. Nowy Żmigród    -  10 pkt.

6. Kąty                    -   3 pkt.

7. Desznica            -   0 pkt.