Brąz rocznika 2005 w Bieczu

3 lutego rocznik 2005 i młodsi pojechał na turniej do Biecza. W okrojonym składzie bez etatowego bramkarza i napastników i tylko z dwoma rezerwowymi zawodnikami trudno było liczyć na udany turniej. Mimo to w meczach grupowych pokonaliśmy  Akademię GOAL Nowy Sącz 6-0 i LKS Ogień Sękowa 1-0 oraz przegraliśmy z LKS Kobylanka 2-3. W meczu półfinałowym spotkaliśmy się z UKS 6 Jasło. Mecz przegraliśmy 0-2 i w meczu o trzecie miejsce ponownie spotkaliśmy się z LKS Kobylanka. Tym razem to my wyszliśmy zwycięsko z rywalizacji (2-1) i zajmujemy trzecie miejsce w turnieju. Turniej organizacyjnie na bardzo wysokim poziomie: medale i puchary dla miejsc 1-3, reszta dyplomy oraz wyróżnienia indywidualne.. Każda drużyna otrzymała trzy pizze. Turniej sędziowało czterech sędziów po dwóch na zmianę. Trenerka zapewnia, że w pełnym składzie powalczylibyśmy o wyższe miejsce. W turnieju wystąpili: Źrebiec Kacper, Leśniak Szymon (3), Kłosowski Tomasz (5), Tomasik Szczepan (2), Laskoś Kacper (1), Suski Adam i Leśniak Wiktoria. Trener - Agnieszka Kiełtyka.