Zwycięstwo trampkarzy w Wojaszówce

Zwycięstwo trampkarzy w Wojaszówce

Zwycięstwo trampkarzy w Wojaszówce

W środę 26 września rozegraliśmy przełożony mecz z Wojakiem Wojaszówka. Mecz był bardzo wyrównany. Do przerwy przegrywaliśmy z mocniejszym fizycznie przeciwnikiem 1-2. Po przerwie zaznaczyła się nasza przewaga techniczna co skutkowała kolejnymi bramkami zdobywanymi przez nasz zespół. Przeciwnicy odpowiedzieli tylko jedną bramką i mecz zakończył się naszym zwycięstwem 5-3. Bramki w tym meczu strzelali: Miłosz Gierlasiński - 2, Radek Majka, Szczepan Tomasik i Tomek Kłosowski po 1. W sobotę zagramy kolejne spotkanie wyjazdowe z Burzą Rogi. Wyjazd o 15,00. Zapraszamy kibiców do dopingowania naszej drużyny.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości