Zwycięstwo młodzików z Beniaminkiem

We wtorek 5 września młodzicy UKS Tempo Nienaszów rozegrali swój pierwszy mecz w drugim sezonie ligi OZPN Krosno. W debiucie podejmowaliśmy zwycięscę poprzedniej edycji ligi drużynę Beniaminka Krosno. Mecz był dosyć wyrównany lecz to nasi zawodnicy potrafili czterokrotnie umieścić piłkę w bramce przeciwnika. Bardzo dobrze w naszej bramce spisywał się nasz bramkarz Tomasz Misiołek, który miał wiele udanych interwencji. Przeciwnicy zdołali tylko raz umieścić piłkę w naszej siatce. Na 30 sekund przed końcem meczu piłka uderzona z rzutu wolnego odbiła się od słupka i wpadła do bramki. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 4-1. Strzelcy bramek:

Filip Czupa - 2

Konrad Gołąb - 1

Radek Majka - 1

Zapraszamy na kolejny mecz młodzików, który odbędzie się 8 września w Wojaszówce.  Wyjazd o 15.00 z parkingu szkolnego. Mogą jechać kibice - składka po 20 zł.