Złoto i srebro na zakończenie sezonu.

Rano o godzinie 7,00 wyjechaliśmy na turniej rocznika 2004, 2006 i 2008 do Biecza. Na wyjazd zgłosiło się 37 osób. Wystawiliśmy pięć drużyn aby każdy mógł pograć. Niestety nie dopisała pogoda. Ciągłe opady deszczu a później błoto bardzo utrudniały grę. Mimo to nasze drużyny pokazały się z bardzo dobrej strony konstruując ciekawe akcje i strzelając dużo bramek. W całym turnieju wzięło udział 23 zespoły. Z uwagi na różną liczbę drużyn w każdym roczniku był inny system rozgrywek.

W roczniku 2008 nie prowadzono klasyfikacji - wszyscy uczestnicy otrzymali medale.

W roczniku 2006 najlepsi okazali się nasi chłopcy, którzy wygrali wszystkie mecze. W całym turnieju strzelili 21 bramek a stracili tylko 2. Tomasz Misiołek wybrany został najlepszym bramkarzem turnieju. Druga nasza drużyna po jednej wygranej i dwóch remisach zajęła piąte miejsce.

W roczniku 2004 nasza drużyna kroczyła od zwycięstwa do zwycięstwa. Dopiero w finale musiała uznać wyższość Beskidzkiej Akademii Piłkarskiej.

Piłka nożna jest dyscypliną gdzie się gra w różnych warunkach atmosferycznych. Tydzień temu graliśmy w 32 stopniowym upale a dzisiaj musieliśmy grać w deszczu i błocie. Wierzę, że takie doświadczenie zaprocentuje w przyszłości. Piłkarz musi być zahartowany i przygotowany do gry w każdych warunkach. Dziękuję wszystkim trenującym za sezon 2016/2017, który był bardzo udany. Teraz mamy miesiąc odpoczynku. Wznawiamy treningi od 1 sierpnia. W następnym sezonie w rozgrywkach ligowych reprezentować nas będą dwie drużyny: trampkarze i młodzicy. Zapraszamy wszystkich chętnych do przyłączenie się do nas.