Wysokie zwycięstwo trampkarzy z Naftą Jedlicze

Wysokie zwycięstwo trampkarzy z Naftą Jedlicze

W sobotę 6 października trampkarze rozegrali swój ostatni mecz tej rundy w którym wysoko pokonalismy rówieśników z Nafty Jedlicze.  Dobry mecz w naszym wykonaniu, kilka ciekawych i ładnych dla oka akcji zakończonych bramką. Szkoda, że straciliśmy bramkę w drugiej połowie. Kiedy w końcu zagramy na zero z tyłu. Już do przerwy prowadzilismy 4-0 po bramce Radka Majki i klasycznym hat-tricku Miłosza Gierlasińskiego. Po przerwie dołożyliśmy kolejne cztery bramki hat-trick Kłosowskiego i bramka samobójcza a przeciwnicy strzelili nam bramkę honorową. Spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem 8-1. Bramki strzelali: Milosz Gierlasiński - 3, Radek Majka - 1, Tomasz Kłosowski - 3

Podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2018/2019 TRAMPKARZ 

Trampkarze w pierwszej rundzie rozegrali pięć spotkań:

UKS Tempo  -  Aktiv Pro Rymanów  2-3

UKS Tempo  -  Sobniów Jasło  8-3

Wojak Wojaszówka  -  UKS Tempo  3-5

Burza Rogi  -  UKS Tempo  2-6

UKS Tempo  -  Nafta Jedlicze  8-1

Strzelcy bramek:

Miłosz Gierlasiński  -  12

Tomasz Kłosowski  -  8

Radek Majka  -  4

Szczepan Tomasik  -  2

Bartosz Palcar  -  1

samobójcza  -  2

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości