Wygrana młodzików ze Skołyszynem.

Wygrana młodzików ze Skołyszynem.

W piątek 28 września gościliśmy w Nienaszowie niepokonaną w obecnych rozgrywkach ligowych drużynę młodzików LKS Skołyszyn. Z różnych powodów mieliśmy tylko  jednego rezerwowego. Pomimo braku kilku zawodników mecz ułożył się po naszej myśli. Do przerwy wygrywamy 2-0. W drugiej połowie strzelamy kolejne dwa gole i w nasze szeregi wkrada się rozprężenie w wyniku którego tracimy bramki. Mimo tego strzelamy kolejną bramkę i wygrywamy całe spotkanie 5-3.

W meczu wystąpili: Misiołek Tomasz,  Dominik Klimczak, Kacper Zrebiec(1), Radek Majka(3), Kacper Laskoś, Julka Laskoś, Wiktoria Leśniak, Sebastian Marszał, Kacper Pikul(1) i Hubert Smyka.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości