Wygrana młodzików w Jedliczu.

Wygrana młodzików w Jedliczu.

Na ostatni mecz wyjazdowy rundy jesiennej pojechaliśmy 19 października do Jedlicza. Mecz z mocną drużyną, która jako jedyna pokonała Beniaminka Krosno zapowiadał się bardzo ciekawie. W kadrze było dziś 12 zawodników i każdy z nich pojawił się na murawie dostając szansę gry. Na początku mecz był bardzo wyrównany. To przeciwnicy mieli lepsze okazje na zdobycie bramki lecz zawodziła ich skuteczność w sytuacjach podbramkowych. My odpowiedzieliśmy również kilkoma kontrami z czego dwie udało się wykorzystać i do przerwy prowadziliśmy 2-0. Od początku drugiej połowy meczu dominowaliśmy. Strzelamy kolejne dwie bramki a przeciwnik z kilkumetrowego spalonego strzela bramkę honorową i mecz kończy się wynikiem 4-1. Wygrywamy kolejne spotkanie i zostajemy vice-mistrzem Jesieni. Bramki w tym meczu strzelali Radek Majka(2) i Szczepan Tomasik(2).

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości