Wspaniałe zwycięstwo w Skołyszynie

We wtorek 19 września młodzicy rozgrywali wyjazdowe spotkanie ze Skołyszynem. Na mecz ze względu na liczne absencje chorobowe pojechaliśmy bez zawodników rezerwowych. Szanse rozegrania całego spotkania otrzymało kilku zawodników rezerwowych, którzy dotychczas wchodzili tylko na krótkie zmiany. Pierwszą połowę przegrywamy po walce 0-2. Po przerwie strzelamy bramkę na 2-1 jednak przeciwnicy dokładają kolejne trafienie i robi się nieciekawie.  Po straconej bramce trenerka Agnieszka Kiełtyka stawia wszystko na jedną kartę i całkowicie zmienia ustawienie drużyny co później okazuje się świetną decyzją i przynosi 3 punkty. Od tej pory zaczyna wszystko nam wychodzić. Na obronie doskonale radzą sobie Adrian Brągiel, Szymon Leśniak i Suski Adam a w linii pomocy i w ataku szaleją Radek Majka, Szczepan Tomasik i Konrad Gołąb. Doskonale ze swoich obowiązków wywiązywała się również Wiktoria Leśniak oraz Żarnowski Jakub, który zaliczył pierwsze trafienie w młodzikach a na bramce świetnie spisywał się Tomek Misiołek. Po dokonanych zmianach strzelamy cztery bramki nie tracąc ani jednej. Mecz wygrywamy 5-3 ale co ważniejsze w takich właśnie wydawałoby się przegranych meczach buduję się charakter drużyny. Drużyna nabiera pewności siebie i wiary we własne możliwości. Nawet bez zawodników rezerwowych i w mocno okrojonym składzie potrafiła wygrać na wyjeździe z liderem. Takie zwycięstwa najbardziej cieszą. Strzelcy bramek:

Majka Radek  -  2

Gołąb Konrad  -  2

Żarnowski Jakub  -  1

Po tym spotkaniu zajmujemy drugie miejsce w lidze z taką samą ilością punktów co prowadzący Wojak Wojaszówka.

Następne spotkanie już w piątek z Odrzykoniem.