UKS "TEMPO" na piątkę

W sobotę 12 listopada drużyna z rocznika 2009 brała udział w pierwszej rundzie Profbud Ligi pod balonem w Krośnie. Każda drużyna rozgrywa po pięć osiemnastominutowych spotkań. Pierwszy mecz gramy z Beniaminkiem Krosno II. Od początku zarysowuje się nasza przewaga, którą na bramkę zamienia Konrad Źrebiec. Potem bramki dokładają jeszcze Szymon Leśniak i dwie Hubert Sajdak i mecz kończy się wynikiem 4-0. Drugi mecz z Grunwaldem Budziwój to znowu nasza dominacja na boisku. Po trzy bramki strzelają Hubert Sajdak i Szymon Leśniak a przeciwnik odpowiada jednym trafieniem pod koniec meczu. Spotkanie kończy się naszym zwycięstwem 6-1. W następnym meczu podejmujemy niepokonaną do tej pory Akademię Piłkarską Sanok. Początek znowu należy do nas. Konrad Źrebiec strzela dwie bramki i prowadzimy 2-0. Nasza zbyt duża pewność siebie zostaje skarcona dwiema bramkami i przeciwnik doprowadza do wyrównania. Końcówka meczu jednak należała do nas. Po ładnej kontrze Szymek Leśniak strzela zwycięskiego gola na 3-2. W czwartym spotkaniu podejmujemy dobrze nam znaną z rozgrywek Kids Ligi Szesnastkę Przemyśl. Tym razem to przeciwnik strzela pierwszą bramkę i musimy gonić wynik. Na wysokości zadania stają dobrze dziś dysponowani Hubert Sajdak i Szymon Leśniak, którzy strzelają po jednej bramce i zaliczamy kolejne zwycięstwo 2-1. Ostatni mecz z ASP Wisłoka Dębica rozpoczyna się od bramki dla przeciwnika. Kolejne bramki strzelali już tylko zawodnicy Tempa Nienaszów. Na listę strzelców wpisali się Hubert Sajdak, Igor Frette i dwa razy Szymek Leśniak. Zawody kończymy z pięcioma zwycięstwami i z kompletem 15 pkt. Strzelamy 19 bramek tracąc tylko 5. Dzisiaj bardzo dobrze grała cała drużyna ale na szczególną pochwałę zasłużyli boczni obrońcy którzy podłączali się do akcji, stwarzali przewagę liczebną i strzelali piękne bramki z dystansu (Hubert 7 a Konrad 3). Swoje zrobił niezawodny Szymek Lęśniak strzelając 8 bramek a swoją pierwszą bramkę w lidze strzelił Igor Frette. Na turnieju wystąpili: Palcar Filip, Leśniak Szymon, Sajdak Hubert, Źrebiec Konrad, Sudyka Adrian, Kiełtyka Zosia, Łajdanowicz Jakub, Dziadosz Filip, Najba Gabriel i Frette Igor.

Beniaminek II KrosnoTempo Nienaszów     0 - 4
Tempo NienaszówGrunwald Budziwój     6 - 1