zamknij reklamę

Turnieje w 2017 roku

Turnieje w 2017 roku

TURNIEJE  W  LUTYM

25 luty sobota - Turniej rocznika 2004 w Jaśle. Wyjazd o godzinie 8,00 z parkingu szkolnego. W turnieju wystąpi 12 drużyn podzielonych na 3 grupy. Mecze po 10 minut. W grupie gramy z Aktiv Pro Rymanów, AP Jasło II i Wojak Wojaszówka. Kadra na turniej: Gierlasiński Miłosz, Romanek Dominik, Naparło Tomasz, Palcar Bartosz, Gryziec Wiktor, Majka Kacper, Piwowar Wiktor, Czupa Filip, Leśniak Szymon, Suski Adam, Misiołek Tomasz, Kopa Norbert, Tłuściak Fabian, Tomasik Szczepan, Gołąb Konrad. Składka po 10 zł od osoby.

25 luty sobota - Turniej rocznika 2007 w Bardejovie. Wyjazd o godzinie 7,00 z parkingu szkolnego. W turnieju wystąpi 10 drużyn podzielonych na dwie grupy. Mecze po 13 minut. Gramy w składach 5 +1. Pierwszy mecz gramy o 9,30. W grupie gramy z Partizan Bardejov Czerwoni, FAMT Presov, MSK Tesla Stropkov i CFT Hanusovce nad Toplou. Kadra na turniej: Majka Radek, Żebranowicz Kacper, Smyka Hubert, Dziadosz Mikołaj, Marszał Sebastian, Warzecha Igor, Piwowar Hubert, Dubis Michał, Żrebiec Sebastian, Laskoś Kacper, Laskoś Julka i Miśkowicz Szymon. Obowiązkowo paszport lub dowód osobisty. Składka po 40 zł od osoby. Organizator zapewnia poczęstunek i napoje.
4 marzec sobota - turniej rocznika 2007 Brzozów  Szałajko Paweł tel. 506083889

Prosimy rocznik 2008 o zwrot strojów niebieskich z białymi spodenkami gdyż są potrzebne dla nowych adeptów z grupy początkującej. Przypominamy o opłacaniu zaległych składek za treningi.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij