zamknij reklamę

Turnieje w 2017 roku

Turnieje w 2017 roku

TURNIEJE  W  STYCZNIU

22 styczeń niedziela Turniej rocznika 2007 w Czarnej. Wyjazd o godzinie 7.30 z parkingu szkolnego. W grupie mamy Iglopol Debica, Westovia Tarnow i LUKS Skrzyszow. Kadra:Majka Radosław, Dziadosz Mikołaj, Smyka Hubert, Żrebiec Sebastian, Warzecha Igor, Piwowar Hubert, Marszał Sebastian, Żebranowicz Kacper, Ochałek Grzegorz, Dubis Michał, Roczniak Mateusz, Musiał Mateusz i Miśkowicz Szymon. Składka po 25 zł. od osoby.

23 styczeń poniedziałek - Turniej rocznika 2004 w Dukli. Wyjazd o godzinie 8,00 z parkingu szkolnego. Z powodu wycofania się Poloni Przemyśl turniej zostanie rozegrany systemem każdy z każdym. Mecze po 15 minut. Gramy z  AP Jasło, Unia Tarnów, Orzełki Brzozów, MOSiR Dukla, Wilczki Lesko i LKS Lubatowa. Kadra: Gierlasiński Miłosz, Romanek Dominik, Naparło Tomasz, Palcar Bartosz, Gryziec Wiktor, Majka Kacper, Piwowar Wiktor, Czupa Filip, Kopa Norbert, Laskoś Rafał, Pietruś Maciej, Leśniak Szymon, Suski Adam, Składka po 25 zł. od osoby.

25 styczeń środa - Turniej rocznika 2006 w Dukli. Wyjazd o godzinie 8.00 z parkingu szkolnego. W turnieju wystąpi 6 drużyn: AP Jasło, Orzełki Brzozów, MOSiR Dukl I i II, Kolejarz Zagórz i Tempo Nienaszów. System rozgrywek - każdy z każdym. Mecze po 15 minut. Kadra: Misiołek Tomasz, Kopa Norbert, Tłuściak Fabian, Laskoś Kacper, Tomasik Szczepan, Gołąb Konrad, Majka Radosław, Laskoś Rafał, Pietruś Maciej, Marszał Sebastian, Żebranowicz Kacper, Mucha Gabriel. Składka po 25 zł. od osoby.

27 styczeń piątek - Turniej rocznika 2008 w Dukli. Wyjazd o godzinie 8.00 z parkingu szkolnego.. Kadra: Majka Karol, Miśkowicz Szymon, Nawracaj Szymon, Stoś Igor, Kudłaty Wiktor, Turczyk Bartosz, Jodłowski Mikołaj, Musiał Mateusz, Najba Gabriel, Mroczka Karol, Lech Bartłomiej, Frette Igor, Kawęcki Kamil. Składka po 25 zł. od osoby. 

29 styczeń niedziela Turniej rocznika 2009 w Czarnej. Wyjazd o godzinie 8.00 z parkingu szkolnego. Obsada: Czarnowia Czarna, Wolania Wola Rzędzińska, Westovia Tarnów, LUKS Skrzyszów, MOSiR Mielec, Metal Tarnów, SP Straszęcin. Kadra: Palcar Filip, Leśniak Szymon, Sajdak Hubert, Łajdanowicz Jakub, Sudyka Adrian, Źrebiec Hubert, Kiełtyka Zosia, Szczurek Emilka, Dziadosz Filip, Kwiatek Filip, Kuczała Dawid, Wokurka Emil, Najba Kacper, Wrona Bartosz, Leśniak Olaf. Składka po 25 zł. od osoby. 

Na turnieje w Czarnej i Dukli obowiązuje wpisowe po 150 zł. od drużyny. Będziemy zbierać po 25 zł od uczestnika aby pokryć wpisowe a pozostałą kwotę wydamy na napoje i drobny poczęstunek. Dostaliśmy również zaproszenie na cykl turniejów do Bardejova. Wpisowe po 70 euro od drużyny. Turnieje odbędą się w lutym. Aby pojechać na te turnieje wszyscy muszą posiadać dowód osobisty albo paszport. Organizator zapewnia napoje i obiad. Zbiórka będzie po 40 zł. od osoby. Myślę, że to będzie ciekawa przygoda dla dzieci. Prosimy rodziców o wyrobienie dowodów osobistych lub paszportów dla dzieci. (O dowód osobisty należy wystąpić do gminy, w której jesteśmy zameldowani. Jest on bezpłatny. W przypadku dzieci poniżej 13. roku życia zgodę na wydanie dowodu muszą wyrazić oboje rodzice.) Drużyna może liczyć do 15 dzieci więc mogą jechać wszyscy chętni z roczników 2007-2009. Szczegółowe informacje i rozpiski tych turniejów już wkrótce na stronie.

BARDEJOV:                   rocznik 2008  -  12 luty

                                          rocznik 2007  -  25 luty

                                               rocznik 2009  -  26 luty

Prosimy roczniki 2007, 2008 i 2009 o zwrot strojów niebieskich z białymi spodenkami gdyż są potrzebne dla nowych adeptów z grupy początkującej. Przypominamy o opłacaniu zaległych składek za treningi.

Cały czas trwa nabór do wszystkich roczników 2004 - 2010 i młodszych. Pierwszy zapoznawczy miesiąc treningów jest bezpłatny. Nowi członkowie wpłacają wpisowe w wysokości 50 zł. po czym stają się pełnoprawnymi zawodnikami UKS "TEMPO" Nienaszów. Numer rachunku bankowego:22 8636 1015 2004 1603 1919 0001- Bank Spółdzielczy w Rymanowie oddział w Nowym Żmigrodzie. Na przelewach prosimy zaznaczyć jakiego okresu dotyczy płatność oraz podać dane wpłacającego.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij