Turniej Smoka Wawelskiego.

Turnieje  Smoka  Wawelskiego  2019

Zgłosiliśmy dwie nasze drużyny do 3-dniowego turnieju Smoka Wawelskiego w Krakowie:

rocznik 2006   -   4-6 styczeń 2019r.

rocznik 2009   -   11-13 styczeń 2019 r.

Turnieje są rozgrywane na dużej sali systemem 6+1. Hala Sportowa Orzeł Piaski Wielkie ul. Niebieska 15, 32-020 Kraków. W turnieju wystąpi 12 zespołów podzielonych na 2 grupy.

Faza grupowa: gramy w systemie „każdy z każdym” W GRUPIE 1x15 min. Każda drużyna rozegra 5 spotkań.

Zespoły, które zajmą pierwsze trzy miejsca z każdej grupy awansują do Ligi Mistrzów (6 drużyn). Zespoły, które zajmą miejsca 4-6 w swoich grupach awansują do Ligi Europy (6 drużyn).

Faza finałowa: gramy w systemie „każdy z każdym” W GRUPIE 1x20. Każda drużyna w fazie finałowej rozegra 3 mecze.Wyniki z fazy grupowej drużyn zainteresowanych jest przepisany do fazy finałowej.  Podczas turnieju każda drużyna rozegra 8 meczy (135 minut gry). Organizator zapewnia poczęstunek w trakcie turnieju (ciepłe danie, woda mineralna dla każdego zawodnika i Trenera. Dla najlepszych trzech drużyn puchary i medale.

Dla najlepszej drużyny organizator pokrywa koszty pobytu na turnieju w Niemczech.

Harmonogram wyjazdu:                                                                                                                                  ​                           Piątek - wyjazd o 15,00 z parkingu szkolnego. Kraków 18,30 losowanie grup.. Zakwaterowanie i kolacja w Hotelu. Nocne zwiedzanie Krakowa.                                                                                                                                                Sobota - w zależności od losowania jedna grupa gra rozgrywki grupowe a druga jedzie do parku wodnego. Zawodnicy i trener otrzymają wejściówki do Parku Wodnego. Po południu zmiana. Sniadanie i kolacja w hotelu a obiad w hali sportowej.                                                                                                                                                                   Niedziela - Rano gra liga Europy, po południu Liga Mistrzów. Sniadanie w hotelu a obiad w hali sportowej.

ZASADY FINANSOWANIA.

Wysokość wpisowego do turnieju od zawodnika wynosi 300 zł. Pozostałe koszty: wpisowe dla drużyny 350zł oraz koszty transportu i pobytu kierowcy pokrywa klub. Za 300 zł uczestnicy mają wycieczkę do Krakowa z wstępem do Parku Wodnego oraz udział w turnieju w którym  do wygrania jest wyjazd do Diseldorfu. Organizator zapewnia dwa noclegi w hotelach 3 gwiazdkowych oraz wyżywienie począwszy od kolacji w piątek do obiadu w niedzielę. W czasie wolnym możemy zwiedzać Kraków.

Prosimy o wpłacanie na konto lub do trenerów kwoty 300 zł. Termin wpłaty do 16 grudnia 2018 r.