zamknij reklamę

Turniej rocznika 2009/10 w Jaśle

Turniej rocznika 2009/10 w Jaśle

W niedzielę 18 grudnia nasza najmłodsza drużyna brała udział w turnieju w Jaśle. Dla większości dzieci był to pierwszy taki turniej w ich karierze. Do trzech uczestników Ligi Mistrzów dołączyła grupka dzieci które dopiero zaczynają swoją przygodę z piłką w naszej najmłodszej grupie dla początkujących. Organizatorzy staneli na wysokości zadania i turniej jako, że był to turniej międzynarodowy rozpoczął się od wysłuchania hymnów narodowych Słowacji i Polski. Mimo że na turniej pojechaliśmy w mocno eksperymentalnym składzie to zawody rozpoczęliśmy od bezbramkowego remisu z Koniczynką Krosno. Następnie zanotowaliśmy dwa zwycięstwa z UKS 6 Jasło II i MOSiR Dukla II po 2-0. Wygraliśmy grupę i w nagrodę  w półfinale spotkaliśmy się z Partizanem Bardejov. Po wyrównanym meczu ulegliśmy słowakom 0-1 i czekał nas jeszcze mecz o 3 miejsce. W tym meczu ponownie spotkaliśmy się z Koniczynką Krosno. Tym razem wygraliśmy mecz 1-0 i zajęliśmy trzecie miejsce w turnieju. W turnieju wystąpili:

Dziadosz Filip - bramkarz - statuetka indywidualna

Łajdanowicz Jakub - kapitan zespołu - 2 bramki

Kwiatek Filip - 1 bramka

Najba Kacper - 2 bramki

Leśniak Olaf - bardzo dobry występ na pozycji ostatniego obrońcy

Wokurka Emil - debiut na pozycji napastnika

Rozpond Paweł i Potera Fabian - debiut w turnieju po dwóch treningach

Gratulacje dla wszyskich uczestników turnieju. Dzisiaj doskonale sprawdziło się hasło przewodnie grupy początkującej.

NIE MUSISZ BYĆ WIELKI ABY ZACZĄĆ, ALE MUSISZ ZACZĄĆ ABY BYĆ WIELKIM.

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
  • Zygmunt Łajdanowicz napisał
    Dobrze rozpracowana taktyka. Dzisiaj więcej ,,wycisnąć'' się nie dało. Brawo chłopcy !

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości