Turniej rocznika 2009/10 w Jaśle

W niedzielę 18 grudnia nasza najmłodsza drużyna brała udział w turnieju w Jaśle. Dla większości dzieci był to pierwszy taki turniej w ich karierze. Do trzech uczestników Ligi Mistrzów dołączyła grupka dzieci które dopiero zaczynają swoją przygodę z piłką w naszej najmłodszej grupie dla początkujących. Organizatorzy staneli na wysokości zadania i turniej jako, że był to turniej międzynarodowy rozpoczął się od wysłuchania hymnów narodowych Słowacji i Polski. Mimo że na turniej pojechaliśmy w mocno eksperymentalnym składzie to zawody rozpoczęliśmy od bezbramkowego remisu z Koniczynką Krosno. Następnie zanotowaliśmy dwa zwycięstwa z UKS 6 Jasło II i MOSiR Dukla II po 2-0. Wygraliśmy grupę i w nagrodę  w półfinale spotkaliśmy się z Partizanem Bardejov. Po wyrównanym meczu ulegliśmy słowakom 0-1 i czekał nas jeszcze mecz o 3 miejsce. W tym meczu ponownie spotkaliśmy się z Koniczynką Krosno. Tym razem wygraliśmy mecz 1-0 i zajęliśmy trzecie miejsce w turnieju. W turnieju wystąpili:

Dziadosz Filip - bramkarz - statuetka indywidualna

Łajdanowicz Jakub - kapitan zespołu - 2 bramki

Kwiatek Filip - 1 bramka

Najba Kacper - 2 bramki

Leśniak Olaf - bardzo dobry występ na pozycji ostatniego obrońcy

Wokurka Emil - debiut na pozycji napastnika

Rozpond Paweł i Potera Fabian - debiut w turnieju po dwóch treningach

Gratulacje dla wszyskich uczestników turnieju. Dzisiaj doskonale sprawdziło się hasło przewodnie grupy początkującej.

NIE MUSISZ BYĆ WIELKI ABY ZACZĄĆ, ALE MUSISZ ZACZĄĆ ABY BYĆ WIELKIM.