Turniej rocznika 2007 w Brzozowie.

4 marca w sobotę rocznik 2007 walczył na turnieju w Brzozowie. W grupie graliśmy z Przełomem Besko 1-1, Ekobalem Sanok 0-1 i Kolejarzem Zagórz 7-0. Zajęliśmy drugie miejsce w grupie i w półfinale spotkaliśmy się z gospodarzem MOSiR Brzozów. W meczu padł remis 1-1 i o zwycięstwie musiały decydować rzuty karne. Tym razem fortuna uśmiechnęła się do przeciwnika i pozostał nam do rozegrania mecz o 3 miejsce. W małym finale ponownie spotkaliśmy się z Ekobalem Sanok. Mimo przegranego meczu w grupie tym razem wygrywamy pewnie 4-2 i zajmujemy trzecie miejsce w turnieju. Statuetkę króla strzelców zdobył strzelec 10 bramek Radek Majka. W turnieju wystąpili: Majka Radek(10), Żebranowicz Kacper(4), Smyka Hubert, Dziadosz Mikołaj, Marszał Sebastian, Warzecha Igor, Piwowar Hubert, Dubis Michał, Żrebiec Sebastian, Laskoś Julka i Miśkowicz Szymon.