Turniej rocznika 2006 w Jaśle.

W niedzielę 26 listopada w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Jaśle odbył się halowy turniej rocznika 2006. W turnieju brało udział dziewięć drużyn, które grały systemem każdy z każdym. Zanotowaliśmy bardzo udany początek turnieju w którym kolejno pokonaliśmy Orzełki Brzozów 2-0, Dunajec Nową Sącz 3-2, UKS 6 Jasło 1-0 oraz zremisowaliśmy z AP Jasło 1-1. Niestety druga część turnieju już nie była tak udana. Co prawda wygraliśmy z FALP Strzyżów 2-0 ale przegraliśmy z Karpatami Krosno 0-1, Rzemieślnikiem Pilzno 0-3 i Beniaminkiem Krosno 1-2. Najbardziej szkoda tego ostatniego meczu w którym mieliśmy dużo tzw 100% sytuacji strzeleckich i nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Za to przeciwnicy w samej końcówce dołożyli bramkę i zainkasowali 3 pkt. Wygrywając ostatni mecz mielibyśmy pewne co najmniej trzecie miejsce w turnieju. Turniej był bardzo wymagający i nie tylko my mieliśmy kłopoty z kondycją w końcówce. Na pólmetku my i AP Jasło prowadziliśmy z dorobkiem 10 pkt. a słaba druga część spowodowała spadek obu drużyn poza podium. W turnieju wystąpili: Misiołek Tomasz, Laskoś Kacper, Źrebiec Kacper, Tomasik Szczepan, Gołąb Konrad, Leśniak Wiktoria, Majka Radosław i Marszał Sebastian. Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Rzemieślnik Pilzno

2. UKS 6 Jasło