Turniej klas IV

We wtorek 20 września na stadionie w Nienaszowie odbył się turniej piłki nożnej klas IV szkół podstawowych z gminy Nowy Żmigród. Na turniej zgłosiło się 5 drużyn. Organizator przygotował dwa boiska na których toczyły się rozgrywki systemem każdy z każdym. Reprezentacje szkół podstawowych z Kątów, Łężyn, Makowisk,i dwie drużyny z Nienaszowa. rozegrały łącznie 10 meczy, które wyłoniły zwycięsców.  Po zakończeniu turnieju rozdano dyplomy i puchary oraz nagrody dla wyróżniających się zawodników.. Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

1. SP Nienaszów

2. SP Łężyny

3. Makowiska

4. Kąty

5. Nienaszów II

Królem strzelców z dorobkiem 10 bramek został Karol Potera. Najlepszym bramkarzem został Michał Dubis a najlepszym zawodnikiem turnieju została wybrana Zosia Kiełtyka.