Sparingi w Hali Krosno

19 sierpnia na zaproszenie Szkółki Piłkarskiej z Klimontowa pod Sandomierzem, która w Krośnie przebywa na obozie letnim, braliśmy udział w sparingach z drużynami z Bardomedu i Klimontowa. Rozgrywki odbyły się w 2 grupach: rocznik 2007-2008 pięć drużyn i rocznik 2009 i młodsi - 4 drużyny. Graliśmy w bardzo okrojonych składach bo nie wszyscy wrócili już z wakacji. Mimo to obie drużyny stanęły na wysokości zadania i rozegrały kilka dobrych meczy z wymagającymi przeciwnikami. Jednak nie wynik był najważniejszy lecz dobra zabawa i możliwość rozegrania kilku meczy w Hali Krosno w której jeszcze wiele razy będziemy grali w różnych rozgrywkach latem i zimą. Mam nadzieje, że nabyte w sparingach doświadczenie i ogranie w Hali Krosno będzie procentowało w przyszłości. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.