Ruszyła II edycja Beniaminek Kids Ligi

W niedzielę 19 marca ruszyła II edycja Beniaminek Kids Ligi. W tej edycji ligi reprezentować nasz klub będą dwie drużyny: rocznik 2004-2005 który przyjął nazwę WRZĄTEK ZIMNA WODA, oraz rocznik 2006-2007 pod nazwą SKAZANI NA SUKCES. W najstarszym roczniku zgłosiło się tylko 5 drużyn, które rozgrywają mecze każdy z każdym po 18 minut. W roczniku 2006 zgłosiło się 10 drużyn, które rozgrywają mecze każdy z każdym po 12 minut. W czterech pierwszych rundach ligi nie ma presji na wynik. Gramy szkoleniowo. Sprawdzamy różne ustawienia taktyczne. Uczymy się rozgrywać piłkę od lini obrony. Gramy wymieniając duże ilości podań wykorzystując całą szerokość boiska. Dopiero ostatnia piąta runda jest rozgrywana systemem pucharowym i ona decyduje o końcowej kolejności w lidze. Podajemy wyniki meczy tylko w celach statystycznych. Najważniejsza jest gra zespołowa i wypełnianie zadań taktycznych nałożonych przez trenera. W pierwszej rundzie rocznik 2004 rozegrał następujące mecze:

WRZĄTEK ZIMNA WODA – FC ORZEŁKI   1-3

WRZĄTEK ZIMNA WODA – RÓWNO Z TRAWĄ FC   4-3

BLUE BOYS – WRZĄTEK ZIMNA WODA   0-7

AP SANOK – WRZĄTEK ZIMNA WODA   3-0

W turnieju wystąpili: Majka Kacper, Gierlasiński Miłosz, Naparło Tomasz, Romanek Dominik, Gryziec Wiktor, Palcar Bartosz, Piwowar Wiktor, Suski Adam, Czupa Filip.

Rocznik 2006 rozegrał następujące mecze:

SKAZANI NA SUKCES – JUVENTUS SIEKIERNIKI  1-0

SKAZANI NA SUKCES – GSP BUKOWSKO   7-1

SKAZANI NA SUKCES – ORLIKI MODERÓWKA   2-0

ORŁY MURAWY – SKAZANI NA SUKCES   1-4

FC NIEBIESCY – SKAZANI NA SUKCES   3-2

WATAHA – SKAZANI NA SUKCES   1-0

AS GOOL – SKAZANI NA SUKCES   2-3

AP SANOK – SKAZANI NA SUKCES   1-1

SKAZANI NA SUKCES – SP ŁĘŻANY   5-2

W turnieju wystąpili: Misiołek Tomasz, Laskoś Kacper, Tomasik Szczepan, Gołąb Konrad, Laskoś Rafał, Majka Radosław, Piwowar Hubert, Marszał Sebastian, Żebranowicz Kacper, Smyka Hubert,