Rocznik 2008 w Dukli

27 stycznia w piątek rocznik 2008 brał udział w turnieju w Dukli. W grupie graliśmy z MOSiR Dukla II, MOSiR Brzozów i AP Jasło. Pierwszy mecz wygrywamy z rezerwami Dukli 2-0. W następnych meczach spotkaliśmy się z mocnymi drużynami z Brzozowa i Jasła więc o sukces było ciężko. Oba mecze przegrywamy: 1-3 i 0-4. Zajmujemy trzecie miejsce w grupie i w dolnej połówce tabeli gramy z Kolejarzem Zagórz. Ten mecz wygrywamy 1-0 i w ostatnim meczu o miejsce piąte gramy z Bardomedem. Niestety ten mecz nie ułożył się po naszej myśli, przegrywamy 5-1 i zajmujemy 6 miejsce. Wynik nie był najważniejszy w tym turnieju. Nabieramy doświadczenia które zaprocentuje w przyszłości. Na turnieju wystąpili: Majka Karol, Miśkowicz Szymon, Nawracaj Szymon, Stoś Igor, Kudłaty Wiktor, Mroczka Karol, Marszał Sebastian, Kawęcki Kamil, Kiełtyka Zosia i Palcar Filip. Zosia Kiełtyka dostała wyróżnienie indywidualne dla najlepszej zawodniczki turnieju.