Rocznik 2006 w Dukli

Drugie miejsce zajął rocznik 2006 w turnieju organizowanym przez MOSiR Dukla. W turnieju wystąpiło 6 drużyn: AP Jasło, Orzełki Brzozów, MOSiR Dukla I i II, Kolejarz Zagórz i Tempo Nienaszów. System rozgrywek - każdy z każdym. Mecze po 15 minut. Nasi chłopcy wygrali cztery mecze i tylko nieznacznie ulegli AP Jasło. Wyniki :

UKS Tempo  -  Kolejarz Zagórz  6-2

UKS Tempo  -  MOSiR Dukla II   6-3

UKS Tempo - MOSiR Dukla I 3-2

UKS Tempo - MOSiR Brzozów   2-1

UKS Tempo - AP Jasło  0-1

Pierwsze trzy mecze przebiegały pod nasze dyktando. Szybko strzelone bramki i Pan Gołąb pełniący rolę trenera dał pograć rezerwowym. Dwa ostatnie mecze to wyrównane pojedynki w których każdy wynik nie byłby zaskoczeniem. Wygrywamy z zawsze mocnym Brzozowem a ulegamy AP Jasło i zajmujemy bardzo dobre drugie miejsce w turnieju.

Najlepszym napastnikiem turnieju zostaje wybrany Konrad Gołąb.

Kadra: Misiołek Tomasz, Laskoś Kacper, Tomasik Szczepan, Gołąb Konrad, Majka Radosław,Laskoś Rafał, Marszał Sebastian, Żebranowicz Kacper. BRAWO CHŁOPCY

Dziękujemy Panu Gołąb i Pani Marszał za transport i opiekę nad dziećmi podczas turnieju.