Rocznik 2004 w Czarnej

3 miejsce w Czarnej!

W dobrych humorach wróciliśmy z Czarnej, gdzie w sobotę 21 stycznia odbył się turniej rocznika 2004. W turnieju wystąpiło osiem drużyn podzielonych na dwie grupy. W grupie graliśmy z TAP Tarnów, Piłkarskie Nadzieje Mielec i KS Łękawica. Pierwszy mecz rozegraliśmy z drużyną TAP Tarnów. Mecz zakończył się łatwym zwycięstwem, bo aż 5-0 dla UKS Tempo a na listę strzelców wpisali się po 2x Romanek i Piwowar oraz jedno trafienie zaliczył Gierlasiński. W kolejnym meczu przyszło nam się zmierzyć z drużyną z Mielca. Niestety zbyt luźno podeszliśmy do przeciwnika i mecz zakończył się porażką 2-1. Jedyną bramkę w tym meczu strzelił Dominik Romanek. Jednak co nas nie zabije to nas wzmocni. Potrzebny był nam zimny prysznic, by w kolejnych meczach pokazać, na co nas tak naprawdę stać. Ostatni mecz w grupie rozegraliśmy z KS Łękawica. Zwycięstwo dawało nam szansę na wyście z grupy z drugiego miejsca i walkę o najwyższe lokaty. Podeszliśmy do meczu bardzo skupieni i po zaciętej walce udało nam się zdobyć 3 pkt. Na listę strzelców po raz kolejny wpisał się Romanek a drugie trafienie dołożył nasz najmłodszy zawodnik Konrad Gołąb. Po wyjściu z grupy B trafiamy na najmocniejszą drużynę turnieju Wolania Wola Rzędzińska. Kiedy inni spisywali nas na straty, my stanęliśmy do walki jak równy z równym. Jako jedyni mogliśmy pokrzyżować plany późniejszym triumfatorom turnieju. Mecz rozpoczęliśmy od bramki Romanka, który po kilku minutach dołożył kolejne trafienie. Na tablicy widniał wynik 2-0. Na 6 minut przed końcem regulaminowego czasu zostaje faulowany Konrad Gołąb. Niestety z powodu kontuzji musiał on opuścić boisko. Na zmianę wchodzi Bartek Palcar. Po 2 minutach podczas walki o piłkę w polu karnym zostaje on kopnięty w twarz. Rzut karny? Tak uważali wszyscy. Jednak jak się po chwili okazało wszyscy tylko nie arbiter. Kto wie czy gdyby nie ten błąd sędziego nie świętowalibyśmy 1 miejsca. Na boisku pojawili się rezerwowi, niestety nie byliśmy w stanie utrzymać wyniku do końca i zremisowaliśmy 2-2, przegrywając w rzutach karnych. Ostatni mecz o 3 miejsce rozegraliśmy z gospodarzem turnieju, drużyną Czarnovia Czarna. Kontrolowaliśmy całe spotkanie a kolejne trafienie dołożył Romanek i wygraliśmy 1-0. W rezultacie zakończyliśmy turniej na 3 miejscu i możemy się cieszyć, że praca włożona na treningach nie idzie na marne. Warto również dodać, że najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Dominik Romanek. Jednak podziękowania należą się całej drużynie za walkę i zostawione serce na boisku.
Skład: K. Majka, B.Palcar,W.Gryziec,M.Gierlasiński,D.Romanek,K.Gołąb,F.Czupa,W.Piwowar