Puchar Tymbarku 2019

Do 7 pażdziernika trwają zapisy do XIX Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

W tym roku organizator zmienił regulamin i dopuszcza do udziału drużyny składające się z kilku szkól:

"Kilka szkół z jednej gminy ma możliwość wystawienia jednej wspólnej drużyny w poszczególnych kategoriach wiekowych, pod warunkiem że wszystkie te podmioty (szkoły) mają łącznie nie więcej niż 300 uczniów w klasach, których Turniej dotyczy (klasy 1-6). Dodatkowym warunkiem dopuszczenia tak stworzonej drużyny jest przekazanie do biura zawodów, na każdym etapie Turnieju, oświadczeń od dyrektorów wszystkich placówek wystawiających wspólną drużynę o liczbie uczniów danej szkoły".

Postanowiliśmy w tym roku nie wystawiać reprezentacji UKS-u a reprezentacje szkól. Turniej odbywa się w 3 kategoriach wiekowych. My wystawiamy drużyny w dwóch kategoriach.

-  urodzonych od 1 stycznia 2009 do 31 grudnia 2010 - nazwa drużyny Nowy Żmigród Nienaszów

• urodzonych od 1 stycznia 2007 do 31 grudnia 2008 - nazwa drużyny Kąty Makowiska Nienaszów

Prosimy o jak najszybsze przekazanie do swoich nauczycieli wychowania fizycznego lub trenerów zgód rodziców celem rejestracji w ekstranecie.