Przegrana trampkarzy 2-3

W sobotę 1 września trampkarze meczem na swoim boisku z Aktiv Pro Rymanów rozpoczęli rozgrywki ligowe OZPN Krosno sezonu 2018/2019. Goście zaskoczyli "biało-niebieskich" i w pierwszej połowie objęli dwubramkowe prowadzenie. Przed przerwą bramkę kontaktową strzelił Szczepan Tomasik. Po przerwie mecz był bardzo wyrównany z okazjami strzeleckimi z obu stron. Obie drużyny dołożyły po jednej bramce i mecz skończył się wynikiem 3-2 dla Rymanowa. Dla Tempa bramkę strzelił z rzutu wolnego Miłosz Gierlasiński. Mimo przegranego meczu gra naszych młodych zawodników mogła się podobać. Przeciwnicy zdecydowanie górowali wzrostem i siłą oraz grą głową. W tym roku drużyna trampkarzy jest osłabione odejściem 5 zawodników z rocznika 2003 oraz dwóch najlepszych zawodników z rocznika 2004 do drużyny juniorów Tempa Nienaszów. Drużyna trampkarzy musi być uzupełniana młodzikami. Mimo to nieraz 3 a nawet 4 lata młodsi chłopcy niewiele ustępowali starszym przeciwnikom pod względem technicznym ale brakuje wzrostu do gry głową i siły.

Życzymy powodzenia w następnych meczach.