Otwarty Turniej Szkół Podstawowych - rocznik 2005 i młodsi

W piątek 19 maja w Nienaszowie odbył się otwarty turniej szkół podstawowych - rocznik 2005 i młodsi. Do turnieju zgłosiło się sześć reprezentacji szkół z gminy Nowy Żmigród oraz Krempna i Samoklęski. Rozgrywki odbywały się w dwóch grupach systemem każdy z każdym. Po rozgrywkach grupowych rozegrano mecze półfinałowe w których Nienaszów wygrał z Kątami 5-2 a Samoklęski z Nowym Żmigrodem 2-0. Mecz o 3 miejsce to zwycięstwo Kątów nad Nowym Żmigrodem 2-0. Mecz finałowy zakończył się wygraną Nienaszowa z Samoklęskami 3-0.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. SP Nienaszów

2. SP Samoklęski

3. SP Kąty

4. SP Nowy Żmigród

5. SP Krempna

6. SP Łężyny

7. SP Makowiska

8. SP Łysa Góra

Po zakończeniu rozgrywek rozdano dyplomy i puchary oraz wyróżnienia indywidualne - statuetki dla najlepszych:

Dominik Bilski - król strzelców

Karol Wielgosz - najlepszy zawodnik turnieju

Wiktoria Stoś - najlepszy bramkarz turnieju.

Dziękujemy wszystkim drużynom za przybycie na turniej i już teraz zapraszamy na kolejne rozgrywki 29 maja - turniej rocznika 2007 i młodsi.