Obóz sportowy w Hiszpanii - luty 2019

Obóz sportowy w Hiszpanii - luty 2019

Zapraszamy wszystkie dzieci trenujące w UKS Tempo Nienaszów na obóz piłkarski do Hiszpanii. Obóz odbędzie się w dniach 10.02 - 19.02. 2019 r. w Lioret De Mar pod Barceloną. Srednia temperatura lutego to 12 stopni. Wacha się od 3- 10 stopni w nocy do 15 - 20 stopni w dzień - jest podobna jak w ostatnim tygodniu u nas. Organizator zapewnia:

-   przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, barek, wc, dvd),

-   7 noclegów w hotelu 4 gwiazdkowym z basenem (Surf Mar lub Royal Star),

-   3 posiłki dziennie w formie bufetu szwedzkiego.

-   opiekę medyczna 24h i ubezpieczenie NNW i KL,

-   animacje hotelowe, piłkarzyki, automaty do gier i dyskoteki,

-  wycieczkę do Barcelony z wejściem na mecz Barcelony z Realem Valladolid,

-   treningi dwa razy dziennie po 1,5 godziny - kompleks 14 boisk piłkarskich,

-   treningi na plaży i sparingi z hiszpańskimi drużynami,

-   asysta polskich rezydentów podczas całego pobytu (w hotelach i na boiskach),

-   dodatkowo wycieczka do Tossa De Mar.

Cena obozu  =  1560 zł. od osoby. Mogą jechać dorośli (ta sama cena).

Zaliczka w kwocie 300 zł. płatna do 15. X. na konto szkółki (proszę podać dokładne dane wpłacającego). Obóz dojdzie do skutku gdy zgłosi się minimum 15 osób. W razie mniejszej ilości osób zaliczki zostaną zwrucone.

Wymagany ważny dowód osobisty lub paszport oraz Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego. Na wycieczkach dodatkowo płatne bilety wstępów. Bilet wstępu na mecz nie jest wliczony w cenę pobytu. Nie ma jeszcze biletów na ten mecz i nieznane są ich ceny.

Zapraszamy wszystkich tych, którzy pragną podnosić swoje umiejętności sportowe i przeżyć niesamowitą piłkarską przygodę. Spotkanie z zainteresowanymi rodzicami odbędzie się 28 września w piątek o godzinie 17,00 w Nienaszowie (wejście od sali gimnastycznej). W galerii znajdują się zdjęcia hoteli i obiektów sportowych.

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości