MINI EURO pod balonem w Krośnie

Znowu około 100 dzieci bawiła się 26 lipca w„Hali Krosno”grając w piłkę nożną! Na turnieju dzikich drużyn„Euro 2016”zjawiły się spore delegacje z klubów partnerskich - Olympic Zręcin, GSP Frysztak oraz chłopcy nie trenujący na co dzień w żadnych klubach, a także mali piłkarze spędzający wakacje w Krośnie zawodnicy z różnych zakątków Polski i z zagranicy! Mocne przedstawicielstwo miała oczywiście także Szkółka Piłkarska Beniaminek Krosno i UKS "TEMPO" Nienaszów. Biało niebiescy stworzyli dwie drużyny Francji i Holandii. Francja nie przegrała żadnego meczu i w finale po rzutach karnych wygrała 5-3 z Polską(Beniaminek Krosno), Holandia po początkowych niepowodzeniach zanotowała dwa zwycięstwa i ostatecznie wywalczyła 3 miejsce w turnieju. Wszyscy doskonale się bawili, w takich turniejach liczy się spontaniczność oraz dziecięca fantazja. Trenerzy jak najmniej ingerują w to co dzieje się na boisku. Masa dryblingów, indywidualnych i zespołowych akcji oraz spora ilość goli, Graliśmy aż na trzech boiskach, w trzech kategoriach wiekowych!  Wszystkim zawodnikom gratulujemy świetnej postawy i cieszymy się, że to wtorkowe popołudnie postanowiliście spędzić na sportowo!