IV miejsce rocznika 2010 w Jaśle

17 czerwca rocznik 2010 udał się na  Turniej do Jasła - boisko Orlik przy ulicy Szkolnej 38. Graliśmy 1+4 każdy z każdym. Mecze po 15 minut. Na turnieju wystąpiło 6 drużyn. Wygraliśmy dwa mecze z Wisłoką Błążkowa 6-1 i GSP Frysztak 1-0. Przegraliśmy trzy mecze z AP Jasło 0-3, Soccer Ropczyce 2-4 i Global Soccer Jasło 0-2. Zajęliśmy 4 miejsce w turnieju. W szyscy otrzymali puchary, dyplomy i medale oraz wybrany został dream team w którym znalazł się Kuba Bilski, który otrzymał statuetkę. Organizator przygotował szwecki stół oraz poczęstunek dla wszystkich. W turnieju wystąpili:

Leśniak Olaf, Grzegorz Szwast, Ladzińska Eliza, Jakub Bilski, Igor Spyrka, Witold Mroczka, Szymon Ziomek, Szymon Rogowski,  i Kamil Rogowski, Roman Piotr.