Informacje dla rodziców

Informacje dla rodziców

W grudniu zwolnione z opłat zostaje 12 dzieci. Są to: Kiełtyka Zosia, Wrona Bartosz, Łajdanowicz Jakub, Szwast Grzegorz, Ziomek Szymon, Rogowski Szymon, Korzeń Filip, Firlit Michał, Bors Mateusz, Rogowski Kamil, Firlit Jakub i Bors Krzysztof.

Przypominamy o opłaceniu zaległych składek - kilka osób zalega ze składkami.  Zwolnienie ze składek mogą uzyskać osoby z poważnymi chorobami po zgłoszeniu przez rodzica np: złamania, skręcenia, operacje itp. Kaszel, katar, grypa i angina nie zwalnia z opłacania składek.

Odpłatność za treningi dotyczy 3 grup trenujących w Nowym Żmigrodzie. Składek nie płacą trampkarze i młodzicy grający w lidze - na udział tych grup w lidze otrzymaliśmy dotację z gminy w wysokości 10000 zł.

Uczniowski Klub Sportowy "TEMPO" Nienaszów

38-230 Nowy Zmigród, Nienaszów 309

Bank Spółdzielczy w Rymanowie oddział w Nowym Żmigrodzie

22 8636 1015 2004 1603 1919 0001

Komentarze

Dodaj komentarz
  • rodzic napisał
    a dotację z Ministerstwa Sportu to UKS Tempo Nienaszów otrzymał na którą grupę wiekową????

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości