II m rocznika 2007 w Czarnej

II m rocznika 2007 w Czarnej

13 stycznia Wojtek Kiełtyka z niemałymi problemami skompletował skład na turniej Regamet Cup rocznika 2007 w Czarnej. Na turniej pojechaliśmy tylko z jednym rezerwowym. Wszystkie drużyny prezentowały podobny poziom gry i o losach spotkania często decydowała jedna bramka lub rzuty karne. W grupie przegraliśmy z Iglopolem Dębica 2-3 i wygraliśmy dwa macze z Czarnovia Czarna II 3-2 i Wolanią Wola Rzędzińska 1-0. Zajmujemy drugie miejsce w grupie i w półfinale spotykamy się z pierwszym zespołem gospodarzy. Po zaciętym meczu wygrywamy 3-2 i meldujemy się w finale. Tam przyszło się nam zmierzyć ponownie z rywalem grupowym Iglopolem Dębica, który w rzutach karnych wyeliminował AP Piłkarskie Nadzieje Mielec. Finał bardzo dobrze rozpoczął się dla naszej drużyny, która prowadziła już 3-1. Niestety sędziowie preferowali lokalną drużynę i gwizdali wszystko na naszą niekorzyść. Nie widzieli nawet ewidentnych fauli gdy Radek dwa razy wychodził sam na sam z bramkarzem. Przy wydatnej pomocy sędziego Igloopol doprowadza do remisu a w rzutach karnych przegrywamy i zajmujemy drugie miejsce w turnieju.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Iglopol Dębica

2. UKS Tempo Nienaszów

3. Czarnovia Czarna

4. AP Piłkarskie Nadzieje Mielec

5. Wolania Wola Rzędzińska

6. Czarnowia Czarna II

7. KS Bielowy/Strzegocice

8. Szkólka Piłkarska Straszęcin

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
  • LKS Głębokie napisał

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości