Festiwal piłkarski w Dobieszynie
W piękny niedzielny poranek odbył się festiwal piłkarski dla rocznika 2009 Victoria Cup 2018. W turnieju wystąpiły cztery drużyny(MOSiR Dukla, Kotwica Korczyna, UKS Tempo Nienaszów i Olympik 2014 Zręcin), które rozegrały mecz i rewanż każdy z każdym. Turniej rozgrywany był bez klasyfikacji końcowej. W przerwach pomiędzy meczami każdy mógł spróbować swoich sił w strefie technicznej. Najsprytniejszą i najbardziej uzdolnioną zawodniczką okazała się Zosia Kiełtyka, która pokonała wszystkich chłopców.
Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody niespodzianki. Zabawa i gra była świetna rozegraliśmy mecz
i rewanż co dało wiele minut wspaniałej gry oraz dużo bramek. W turnieju wystąpili: Palcar Filip, Sudyka Adrian, Wrona Bartosz, Gierlasiński Wiktor, Łajdanowicz Kuba, Zosia Kiełtyka i Marszał Kinga.