Festiwal Piłkarski rocznika 2010

Festiwal Piłkarski rocznika 2010

W sobotę 10 listopada na balonie w Krośnie gościło 10 drużyn z rocznika 2010, które zmierzyły się w pierwszym turnieju „PROFBUD Arena Cup”! Z zaproszenia do gry skorzystali młodzi zawodnicy i zawodniczki z klubów MOSiR DuklaOrzełek BażanówkaOrzełki Brzozów, UKS Tempo NienaszówWisłok Krościenko WyżneZamczysko Odrzykoń, Beniaminek GirlsBeniaminek Soccer Schools Krosno Jedlicze oraz  Beniaminka U-9. Sportowa rywalizacja rozpoczęła się o godzinie 9:00, a mecze były rozgrywane równocześnie na trzech boiskach.

Był to festiwal piłkarski w którym nie zapisywano wyników i nie było klasyfikacji końcowej. Nasza drużyna rozegrała 9 meczy po 13 minut. W pierwszych spotkaniach gra była bardzo chaotyczna, zawodnicy nie trzymali się wyznaczonej pozycji na boisku tylko wszyscy chcieli strzelać bramki. W kolejnych meczach gra wyglądała coraz lepiej, zaczęliśmy rozgrywać piłkę i strzelać bramki zarówno z gry jak i z dystansu. Na 9 meczy 4 wygraliśmy, 4 przegraliśmy i w 1 meczu padł remis. Byłą to fajną piłkarską zabawę podczas której dzieci miały możliwość podniesienia swoich umiejętności, a trenerzy sprawdzenia w grze sporej ilości zawodników Wszyscy wyczerpani i zadowoleni wrócili do domu.

pacup

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości