EURO 2016 w Hali Krosno

Blisko setka dzieci bawiła się dziś w„Hali Krosno”grając w piłkę nożną! Na turnieju dzikich drużyn „Euro 2016” zjawiły się spore delegacje z klubów partnerskich, chłopcy nie trenujący na co dzień w żadnych klubach, a także mali piłkarze między innymi z Przeworska czy Przemyśla oraz spędzający wakacje w Krośnie zawodnicy z całej Polski i z zagranicy! Mocne przedstawicielstwo miała oczywiście także Szkółka Piłkarska Beniaminek Krosno.

dzikiedruzyny_euro

Wszyscy doskonale się bawili, w takich turniejach liczy się spontaniczność oraz dziecięca fantazja. Masa dryblingów, indywidualnych i zespołowych akcji oraz spora ilość goli, tak wyglądało nasze Euro! Graliśmy aż na trzech boiskach, w trzech kategoriach wiekowych! W najstarszej w finale spotkały się Anglia Francja, w średniej Polska Niemcy, a w najmłodszej prym wiodły reprezentacje Portugalii Holandii! Wszystkim zawodnikom gratulujemy świetnej postawy i cieszymy się, że to wtorkowe popołudnie postanowiliście spędzić na sportowo razem z nami!

dzikiedruzyny_euro1

UKS "TEMPO" Nienaszów wystawiło swoją reprezentacje które grały jako Anglia w najstarszej grupie oraz Francja i Portugalia w grupie najmłodszej. Anglia w dwóch pierwszych meczach nieznacznie uległa swoim przeciwnikom ale potem zanotowała trzy zwycięstwa i wygrała turniej. Anglię tworzyli chłopcy z rocznika 2006. Młodsi chłopcy zostali przydzieleni do dwóch drużyn. Francja zanotowała 2 remisy i 2 przegrane ale Portugalia z dwoma naszymi zawodnikami w składzie wygrała turniej w finale pokonując Holandię. Kolejny Turniej „Euro 2016”, rocznik 2008 i młodsi za tydzień we wtorek (26 lipca) gramy w „Hali Krosno”. Startujemy o 18:00!