Dwa zwycięstwa w Bieczu

Na zakończenie sezonu 20017/2018 nasze dwa roczniki wzięły udział w dwóch turniejach w Bieczu.

30 czerwiec - Turniej rocznika 2005/2006.

W turnieju wystąpiło 6 drużyn: dwie drużyny Podhalanina Biecz,  LKS Racławice, LKS Kobylanka, LPFA Kołaczyce i my. System rozgrywek każdy z każdym. Trenerka miała do dyspozycji aż 10 zawodników a więc mogła grać prawie dwoma składami na zmianę. Wszystkie mecze wyglądały podobnie. Pierwszy skład strzelał kilka bramek po czym była zmiana i wchodzili zmiennicy. Kroczyliśmy od zwycięstwa do zwycięstwa pokonując kolejno Podhalanin II  8-0, LKS Kobylanka 3-0, FALP Kołaczyce 7-2, LKS Racławice 5-0. Dopiero w ostatnim meczu napotkaliśmy na silniejszy opór pierwszej drużyny Podhalanina Biecz. Był to ostatni mecz decydujący o zwycięstwie w turnieju. Mecz ten również wygraliśmy ale tylko 1-0. Turniej zakończyliśmy na pierwszym miejscu a MVP turnieju została wybrana Wiktoria Leśniak. Drużyny, które zajęły pierwsze trzy miejsca otrzymały puchary i medale. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy oraz ciepły posiłek. Na turnieju wystąpili: Misiołek Tomasz, Leśniak Szymon, Żarnowski Kuba(1), Kłosowski Tomasz(4), Pietruś Maciej(6), Tomasik Szczepan(6), Gołąb Konrad(6), Żrebiec Kacper(1), Laskoś Kacper i Leśniak Wiktoria.

1 lipiec- Turniej rocznika 2007.

W turnieju wystąpiło 5 drużyn: Podhalanin Biecz, Korona Beskidu, LKS Racławice, AP Jasło i my. System rozgrywek każdy z każdym. Czs gry 15 minut. W pierwszym meczu pokonujemy Podhalanina Biecz 1-0. W drugim meczu przegrywamy z najsłabszą drużyną turnieju LKS Racławice. W tym meczu wychodzi przeciwnikowi wszystko. Każdy strzał ładuje w okienku naszej bramki a nam udaje się strzelić tylko dwie bramki i przegrywamy 2-5. Mimo to nie załamujemy się i w następnym meczu trzy razy wychodzimy na prowadzenie i trzy razy przeciwnik wyrównuje stan meczu. Mecz z Koroną Beskidu kończy się remisem 3-3. W turnieju padło dużo wyników remisowych i o miejscu w turnieju decydował ostatni mecz z AP Jasło. Przegrana w tym meczu dawała nam tylko 4 miejsce. Nasi zawodnicy rozegrali najlepszy mecz w tym turnieju i pewnie wygrali 4-0. Dzięki temu zwycięstwu zdobyliśmy tyle samo punktów co AP Jasło a o pierwszym miejscu zadecydował bezpośredni pojedynek. Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. UKS Tempo Nienaszów

2. AP Jasło

3. Korona Beskidu

4. Podhalanin Biecz

5. LKS Racławice

MVP turnieju został Radek Majka zdobywca 7 bramek.

Drużyny, które zajęły pierwsze trzy miejsca otrzymały puchary i medale. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy oraz ciepły posiłek. Na turnieju wystąpili: Klimczak Dominik, Majka Radosław(7), Marszał Sebastian(1), Smyka Hubert, Dziadosz Mikołaj, Otrębski Jakub(1), Szudy Jakub, Szudy Mateusz, Szot Łukasz, Nowak Karol i Maciejczyk Miłosz(1).