DEICHMANN MINIMISTRZOSTWA 2018 - FINAŁ

FINAŁ MIEJSKI W KROŚNIE

Na finał pojechaliśmy osłabieni brakiem naszego najlepszego strzelca Szymka Leśniaka. Pierwszy mecz w 1/8 finału zagraliśmy z Portugalią (druga drużyna AP Jasło). Wysokie zwycięstwo 9-0 uśpiło trochę naszą czujność i w drugim meczu z  Somalię (trzecią drużyna Beniaminka) strasznie się męczyliśmy. W regulaminowym czasie gry było 2-2, po dogrywce 3-3. Mecz rozstrzygneliśmy na swoją korzyść dopiero w rzutach karnych wygrywając 2-1.

W półfinale spotkaliśmy się z pierwszą drużyną UKS 6 Jasło. Mimo osłabienia i zmęczenia poprzednim meczem długo stawialiśmy zacięty opór drużynie przeciwnika. Dopiero w końcówce po opadnięciu z sił czołowych zawodników tracimy bramki i przegrywamy mecz 1-5.

W meczu o trzecie miejsce spotykamy się z drużyną Holandii (Orzełki Brzozów). Mecz wygrywamy 4-1 i zajmujemy 3 miejsce w turnieju.