Beniaminek Krosno Cup 2009

Dnia 11 i 12 marca 2017r. braliśmy udział w dwudniowym turnieju Beniaminek Krosno Cup rocznika 2009.

W turnieju mogły brać udział tylko zaproszone przez organizatora kluby prezentujące wysoki poziom sportowy. Miło nam,że zostaliśmy docenieni przez Beniaminka i zaproszeni na ten turniej. Był to międzynarodowy turniej z udziałem zespołów ze Słowacji oraz Krosna, Jasła, Sanoka, Gorlic, Dębicy, Rzeszowa, Krakowa i Warszawy. W turnieju wzięło udział 18 drużyn, które zostały podzielone na 3 grupy po 6 zespołów.. My znależliśmy się w grupie B razem z MFK Vranov Nad Toplou, KAP Bardomed Krosno, AP Sanok, Orzełek Bażanówka i Lech Poznań FA Rzeszów. W pierwszym meczu wygrywamy gładko 3-0 grając długi czas drugą piątką. W dwóch kolejnych meczach przegrywamy pechowo 1-2 z Bardomedem i Sanokiem w obu meczach strzelając sobie bramki samobójcze. Kolejny mecz to wygrana drugim składem z Bażanówką 6-1. Przed ostatnim meczem mieliśmy szanse nawet na 2 miejsce w grupie. Niestety szybko stracone dwie bramki podcięły nam skrzydła i po porażce 0-4 zajęliśmy 4 miejsce premiowane awansem do grupy srebrnej. W niedzielę zmierzyliśmy się ponownie z Bardomedem 3-0 i mocnymi drużynami Czarnych Kraków 7-3, DAP Dębica 2-3, Orlik Przemyśl 1-3 i MOSiR Brzozów 2-1. Po trzech zwycięstwach zajęliśmy trzecie miejsce w grupie srebrnej. W całym turnieju rozegraliśmy 10 meczy po 20 minut. Strzeliliśmy 26 bramek a straciliśmy 19. W turnieju wystąpili: Filip Palcar (2), Szymon Leśniak (8), Hubert Sajdak (4), Konrad Źrebiec (4), Adrian Sudyka (2), Zosia Kiełtyka (2), Filip Dziadosz, Igor Stoś (1), Szymon Nawracaj (2), Bartosz Wrona i Wiktor Kudłaty.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

klasyfikacja1