Beniaminek "KIDS LIGA"

UKS "TEMPO" Nienaszów zgłoszony do „Beniaminek Kids Ligi”

Już od 19 sierpnia ruszyły zapisy do „Beniaminek Kids Ligi”! Nowe rozgrywki skierowane są do dzieci w wieku szkolnym. Patronem „Beniaminek Kids Ligi” jest Patryk Fryc, a główną nagrodą oprócz pucharów i medali będzie możliwość wyprowadzenia na murawę zawodników Termalici Bruk-Bet Nieciecza podczas meczu Lotto Ekstraklasy!

beniaminekkidsliga

Rozgrywki będą się toczyć w trzech kategoriach wiekowych: 2009 i młodsi, 2007 i młodsi i 2004 i młodsi. Wszystkie informacje dotyczące rozgrywek znajdą Państwo w zamieszczonym na stronie Beniaminka Regulaminie. Tam również są do pobrania „Zgoda opiekuna prawnego na udział dziecka w rozgrywkach”. Początek LIGI planowany jest na dzień 17 września 2016 r., Turnieje finałowe planowane są w trzeciej dekadzie października 2016 r., spotkania odbywać się będą w weekendy. Każda z drużyn rozegra cztery Turnieje eliminacyjne systemem „każdy z każdym” oraz Turniej finałowy play off, łącznie pięć dni rozgrywkowych. Każdy Turniej będzie poprzedzać publikacja szczegółowego harmonogramu gier na stronie www.beniaminek.org. Wszystkie spotkania odbędą się w Hali Krosno ul. Bohaterów Westerplatte 20 www.halakrosno.pl Warunkiem zgłoszenia zawodnika do LIGI jest dostarczenie pisemnej zgody opiekuna prawnego na udział w rozgrywkach (załącznik nr 1), oraz opłacenie wpisowego w kwocie 50 zł.

Zgłosiliśmy drużyny we wszystkich kategoriach wiekowych. Drużyna może liczyć maksymalnie 10 zawodników - prosimy o szybkie dostarczanie do trenerów pisemnej zgody na udział w rozgrywkach oraz opłacenie wpisowego w kwocie 50 zł.