Arena Cup rocznika 2009

W sobotę rano 29 grudnia rozpoczęliśmy zmagania w turnieju "PROFBUD Arena Cup" w kategorii wiekowej U-10.

Graliśmy w grupie B w której rozegraliśmy 4 spotkania. Dwa pierwsze mecze to nasze pierwsze mecze w systemie 6+1 oba przegrane z MOSiR Dukla 1-6 i AP Jasło 1-3. W kolejnych meczach już gramy lepiej i wygrywamy z Beniaminkiem Soccer Schools 4-1 i Otrytem Lutowiska 4-2. Daje nam to trzecie miejsce w grupie i prawo gry o 5 miejsce w turnieju. Niestety mecz nie ułożył się po naszej myśli. Przegrywamy pojedynek z Orzełkami Brzozów 2-4 i zajmujemy 6 miejsce w turnieju.

UKS Orlik Przemyśl wygrywa turniej "PROFBUD Arena Cup" w kategorii wiekowej U-10 (rocznik 2009)!

Młodzi zawodnicy z Przemyśla w emocjonującym finale wygrali ze świetnie spisującą się na sztucznej murawie drużyną Sekcja Piłki Nożnej MOSiR DUKLA. Brąz dla Akademia Piłkarska Sanok, która w meczu o III miejsce po "złotym golu" pokonała AP Jasło. Kolejne miejsca zajęły drużyny: Stowarzyszenie Sportowe Orzełki BrzozówUKS TEMPO NienaszówBeniaminek Profbud Krosno Soccer Schools, Szkółka Piłkarska Koniczynka KrosnoAkademia Piłkarska Kolejarz Zagórz i Orliki OTRYT Lutowiska!

Wyróżnienie indywidualne otrzymała Kinga Marszał. W nazej drużynie wystąpili: Filip Palcar, Kuba Łajdanowicz, Szymek Leśniak, Zosia Kiełtyka, Kinga Marszał, Adrian Sudyka, Grzegorz Szwast, Kuba Bilski i Szymon Ziomek.